Zoeken
Martina Wijler
manita207@gmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT 15.30-16.30 TUINDESIGN - TEKENLES
Bal
Lisabal@live.nl
14.30-15.15 WORMENCOMPOSTBAK OPZETTEN
Violette Plane
Violetteplane@gmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Astrid van Beek
avanbeek000@live.nl
11.30-12.30 BIODIVERSITEIT EN STADSLANDBOUW 13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT 14.30-15.15 WORMENCOMPOSTBAK OPZETTEN 16.00-17.30 PATRONEN IN NATUUR EN ONTWERP
Jasper Van Haaster
Jaspermarinus070@hotmail.com
16.00-17.00 RONDLEIDING EETBAAR PARK
Hans van Witteloostuijn
permacultuurnu@delluf.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Liesbeth Hendriks
permacultuurnu@delluf.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Killian Bravenboer
killianbravenboer@gmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Siruna Plas
arrisina@gmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Anne de Raad
annederaad@gmail.com
11.00-11.45 RONDLEIDING EETBAAR PARK 11.00-14.00 PADDENSTOELEN IN DE TUIN 13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Trish Preston
missbrown71@gmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Trish Preston
issbrown71@gmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Patricia Preston
missbrown71@gmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Pawiro
Lotuzzz@hotmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Marjolein de Graaf
marjograaf@gmail.com
11.30-12.30 BIODIVERSITEIT EN STADSLANDBOUW
Lian Tan
liangntan@gmail.com
11.00-14.00 PADDENSTOELEN IN DE TUIN
Fleur Jager
fleurmadou@hotmail.com
11.00-14.00 PADDENSTOELEN IN DE TUIN 13.00-14.30 (MOES)TUIN SPREEKUUR 14.30-15.15 WORMENCOMPOSTBAK OPZETTEN 16.00-17.30 PATRONEN IN NATUUR EN ONTWERP
Monika Lovric
monadenhaag@gmail.com
14.30-15.15 WORMENCOMPOSTBAK OPZETTEN 15.30-16.30 TUINDESIGN - TEKENLES
corine Bosma
corinebosma@hotmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Sandra De Graaf
heartartsandra@gmail.com
11.30-12.30 BIODIVERSITEIT EN STADSLANDBOUW
Nerish Kalpoe
n.kalpoe@planet.nl
11.00-14.00 PADDENSTOELEN IN DE TUIN
Joke Voormeulen
joke_voormeulen@hotmail.com
Anja van Leeuwen
anjavanleeuwen@yahoo.co.uk
11.00-11.45 RONDLEIDING EETBAAR PARK 11.00-14.00 PADDENSTOELEN IN DE TUIN
Collin Nassy
Collin_nassy@hotmail.com
Nienke de Graaf
n.l.de.graaf@gmail.com
14.30-15.15 WORMENCOMPOSTBAK OPZETTEN
Saskia Brikkenaar van Dijk
sassiebrikkenaar@live.nl
11.00-11.45 RONDLEIDING EETBAAR PARK 11.30-12.30 BIODIVERSITEIT EN STADSLANDBOUW 13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT 14.30-15.15 WORMENCOMPOSTBAK OPZETTEN
Johannes Borger
johannes.borger@hotmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT
Chris van Eijnsbergen
chrisvaneijnsbergen@gmail.com
11.00-14.00 PADDENSTOELEN IN DE TUIN 13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT 14.30-15.30 TUINDESIGN - TEKENLES 16.00-17.30 PATRONEN IN NATUUR EN ONTWERP
Nica van Oudheusden
nicakatinca@hotmail.com
13.00-14.00 LENTEKRUIDEN ZOEKTOCHT 14.30-15.30 TUINDESIGN - TEKENLES
Frouckje van der Wal
frouckje@gmail.com
11.30-12.30 BIODIVERSITEIT EN STADSLANDBOUW 14.30-15.30 TUINDESIGN - TEKENLES 16.00-17.30 PATRONEN IN NATUUR EN ONTWERP 16.00-17.00 RONDLEIDING EETBAAR PARK
Leander van der Plas
leandervanderplas@gmail.com
11.00-11.45 RONDLEIDING EETBAAR PARK 11.30-12.30 BIODIVERSITEIT EN STADSLANDBOUW 14.30-15.30 TUINDESIGN - TEKENLES
swenno Maak
swaak@xs4all.nl
11.00-14.00 PADDENSTOELEN IN DE TUIN 13.00-14.30 (MOES)TUIN SPREEKUUR 16.00-17.30 PATRONEN IN NATUUR EN ONTWERP